معرفی اپلیکیشن‌های مدیریت استرس برای دوران قرنطینه

معرفی اپلیکیشن‌های مدیریت استرس برای دوران قرنطینه

 یک شنبه 28 اردیبهشت 1399 / بازدید 747 / نظرات 0 /

گوشی‌های هوشمندمان در شرایط قرنطینه خانگی، می‌توانند حسابی به کمکان بیایند. شیوه‌های مدیریت استرس زیادی

بهترین اپلیکیشن های مدیریت استرس برای روزهای قرنطینه کدامند؟ احتمالا شما هم مثل دیگر مردم، به دلیل شیوع کرونا ویروس دچار استرس و اضطراب شده‌اید. ما همگی با این مشکل روبرو هستیم و دغدغه‌های مختلفی جدیدا به سراغمان آمده که روند زندگی را از حالت عادی خارج کرده است مانند ترس از ابتلا به بیماری گرفته یا اضطراب کم شدن میزان درآمد یا نگرانی بابت ابتلای افراد خانواده. در این شرایط، مردم معمولا دچار اختلالات اضطرابی مختلف می‌شوند مثل احساس افسردگی و کسالت یا مشکلات مربوط به خواب یا تپش قلب و غیره.
گوشی‌های هوشمندمان در شرایط قرنطینه خانگی، می‌توانند حسابی به کمکان بیایند. شیوه‌های مدیریت استرس زیادی هستند که با استفاده از اپلیکیشن‌ها معرفی می‌شوند و اگرچه نمی‌توانند جای جلسات درمانی حضوری را پر کنند اما برای این شرایط حاضر جوابگو هستند.

در ادامه می‌خواهیم اپلیکیشن‌هایی را معرفی کنیم که برای بالا بردن سلامت روان، بهترین انتخاب هستند. دانلود تمام این اپلیکیشن‌ها رایگان است و بعد از دانلود، در قبال دریافت برخی از قابلیت‌های به خصوص، باید اشتراک غیر رایگان داشته باشید.
Headspace
Headspace  یک برنامه جامع مدیتیشن است که هم جلسات مدیتیشن با راهنما عرضه می‌کند و هم بدون راهنما. مدیتیشن بدون شک یکی از بهترین راه‌های رفع استرس و کسالت است و Headspace  نیز یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است.
 
Stop, Breathe & Think
برنامه Stop, Breathe & Think دقیقا همان چیزی را ارائه می‌دهد که در نامش عنوان شده: توقف، تنفس و تفکر و معرفی مهارت‌هایی برای توقف همه چیز، نفس کشیدن درست و فکر کردن در مسیر درست. این برنامه شامل جلسات مدیتیشن با راهنمایی است که برای مواقع و احساسات مختلف طراحی شده‌اند و به کاربر کمک می‌کنند تا برای لحظاتی دل‌مشغولی‌های خود را رها کرده و بتوانند دوباره تمرکز کنند.
 
 
 
Happify
Happify در حوزه‌هایی مانند روانشناسی مثبت اندیشی و آگاهی و شناخت درمانی، یکی از بهترین‌هاست.همانطور که نام این برنامه نشان می‌دهد، هدف هپیفای خوشحال‌تر شدن و رضایت احساسی کاربران است.
 
 
Colorfy

این برنامه مثل یک کتاب رنگ آمیزی درمانی است با فرق اینکه به صورت دیجیتال است. Colorfy در بین دلمشغولی‌های روزمره می‌تواند راه فرار خوبی برای استراحت ذهن و ریلکس و آرام شدن فرد ایجاد کند.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

09100632307

s.azizolahi110@gmail.com