0
مجله اینترنتی مادر و کودک گوپی با هدف گسترش آگاهی و ارتقا سطح دانش مادران ، سایت خود را با دامنه www.goopi.ir راه اندازی کرد.

مجله اینترنتی مادر و کودک گوپی با هدف گسترش آگاهی و ارتقا سطح دانش مادران ، سایت خود را با دامنه www.goopi.ir راه اندازی کرد.

 شنبه 20 اردیبهشت 1399 / بازدید 1132 / نظرات 0 /

مجله اینترنتی گوپی ، تنوع گسترده‌ای از مقالات مختلف در حوزه های متنوعی را به زبانی ساده پیش روی مخاطبان قرار میدهد.

مجله مادر و کودک گوپی به طور کلی با این هدف برنامه‌ریزی و راه‌اندازی شده است تا آگاهی مادران ایرانی در هر سن و هر سطح دانشی در مورد مسائل کودک افزایش یابد. مجله اینترنتی گوپی ، اخبار مرکز تحقیقات سلامت مادر و نوزاد را با دقت و به سرعت پیش روی مخاطبان قرار میدهد.
بخش‌های مختلف این مجله اینترنتی اخبار و مقالات تازه در زمینه سلامت مادران و نوزادان، تصاویر کودکان با ایده های جذاب و دوست داشتنی، باشگاه مادران، معرفی بهترین‌هایی که برای تربیت فرزند دلبندتان مفید است و . . . می باشد.
برای مطالعه مطالب خواندنی این مجله اینترنتی که با کمک تیم حرفه ای  و همفکری و همیاری جمعی از پزشکان  تهیه شده‌اند می‌¬توانید به آدرس www.goopi.ir مراجعه کنید.
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

من سميرا عزيزاللهي، فارغ التحصيل مهندسي کامپيوتر از دانشگاه خوراسگان در رشته هوش مصنوعي و رباتيک هستم ، علاقه زياد به توسعه کسب و کار وتجارت الکترونيک و اينترنتي دارم.خلاقيت در کار اولويت اول را دارد..

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

ايران. اصفهان

09100632307

09100632307

s.azizolahi110@gmail.com