0

راهکارهاي هوشمند فناوري اطلاعات

اطلاعات کلیپ

تاریخ انتشار :

  سه شنبه 25 اردیبهشت 1397

تعداد بازدید :

  289

تعداد نظرات :

  0
توضیحات کلیپ

يکي از مهم‌ترين‌ محصولات امروزي در فضاي مجازي، رسانه‌هاي اجتماعي و به صورت خاص، شبکه‌هاي اجتماعي هستند. خوش‌بختانه در حال حاضر، شبکه‌هاي اجتماعي داخلي پا به عرصه گذاشته و به تدريج در حال جذب کاربران به سوي خود هستند. اين مهم، نويدبخش آينده‌اي روشن براي شبکه‌هاي اجتماعي داخلي است. با اين حال، براي دست‌يابي به نهايت ظرفيت شبکه‌هاي اجتماعي بومي، نياز است تا توسعه اين شبکه‌ها، بيش از پيش حمايت شود. برخي چالش‌ها نيز پيش روي اين شبکه‌ها است که از جمله آن‌ها مي‌توان به چالش‌هاي حفاظت از حريم خصوصي کاربران و امنيت اين شبکه‌ها اشاره کرد.
در راستاي ارتقاء سطح کيفي شبکه‌هاي اجتماعي داخلي، به‌ويژه در حوزه امنيت و حريم خصوصي و هم‌چنين، کمک به توسعه اين شبکه‌ها، تلاش‌هاي بسياري در قالب اين پروژه توسط مرکز راه‌کارهاي اطلاعاتي هوشمند با همکاريسازمان فناوري اطلاعات ايران به عنوان متولي اعتلا و امنيت فضاي مجازي کشور، به نمايندگي از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و همچنين مرکز ماهر صورت پذيرفت. دستاوردهاي اين پروژه نيز حاصل همکاري متخصصان اين مراکز، تلاش کارشناسان فني و حمايت مديران دولتي و بخش خصوصي است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

من سميرا عزيزاللهي، فارغ التحصيل مهندسي کامپيوتر از دانشگاه خوراسگان در رشته هوش مصنوعي و رباتيک هستم ، علاقه زياد به توسعه کسب و کار وتجارت الکترونيک و اينترنتي دارم.خلاقيت در کار اولويت اول را دارد..

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

ايران. اصفهان

09100632307

09100632307

s.azizolahi110@gmail.com